JP Ultimate - шаблон joomla Книги

Biz Kimiz

Dali'ye HOŞGELDİNİZ...

Gelişen teknoloji, sürekli yenilenen trend ve değerler, özellikle resim sanatını, üzerinde tartışılan bir konu olmaktan uzaklaştırıp, dekoratif bir öğe haline getiriyor..

Toplum ve bireyler, resimleri sözcük gibi kullanıp, kendilerini artık böyle ifade ediyor… İşte tam bu noktada DALİ SANAT GALERİSİ sizlerin tercümanı olup, arayıp da bulamadığınız ya da hayal edip de görselleştiremediğiniz duygu dünyanızı somutlaştırıyor…

Resimdeki sınırsız alternatifler gerek orijinal çalışma ve gerekse röprodüksiyon çalışmalar olarak galerimizde sizlerle buluşmayı bekliyor.
Dijital baskı çalışmalarımız, farklı alternatifler arayanlar için keyifli ve sınırsız seçenekler sunuyor.

DALİ SANAT GALERİSİ’NDE, resimleriniz içeriğine uygun ideal çerçevelerle daha da şık gözükecek.

Kendi imalatımız, hazır ölçülerdeki altın ve gümüş varaklı dekoratif aynalarımızın yanında, geniş çerçeve alternatiflerimiz arasındaki tercihli siparişleriniz de mekânlarınıza ayrı bir hava katacak.
Bir kahve içimi vaktiniz, Galerimizde dünyanıza yeni renkler katmanıza katkı sağlayacak.
Kahveniz bizden, katkı sizden…

DALİ SANAT GALERİSİ

Firmamız;
1991 yılından bu yana resim çerçeve sektöründe edinmiş olduğu tecrübeyle, 2000 yılından itibaren “dali sanat galerisi” adı altında sanat severtlere hizmet vermektedir. Müşterilerimize daha kaliteli ve daha uygun alternatifler sunabilmek adına, sektörümüzdeki tüm gelişmeleri takip eden firmamız, en son yenilikleri de bu anlamda sunabilmektedir. Sergilediğimiz tüm yağlı boya tablolar, atelyemiz ressamlarınca yapılmaktadır. Özgün ve röprodüksiyon çalışmalar, hazır ve sipariş usulü beğeninize sunulmaktadır.

Orijinal yağlı boya tabloların dışında fiyat alternatifi adına; dijital baskı ve poster çalışmalar da mevcuttur. Kendi imalatımız olan aynalar, bulunduğunuz mekânlara ayrı bir ferahlık ve güzellik katacaktır. Hazır ölçüdeki aynalarımızın yanında, istenilen ölçüdeki siparişler de en kısa sürede yerine getirilmektedir.

Dijital baskı makinamızda, yüksek kalitede iç ve dış mekân baskılar uygulanmaktadır. Özel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına; fotoğraflarınız da bu makinamızda tablo haline getirilmektedir. Çerçeve atelyemizde bulunan geniş ürün yalpezemizle birlikte, istenilen ölçü ve türdeki ihtiyaçlara işçilik olarak da yanıt verilmektedir.

“çerçeve yapmak sanattır” sloganıyla hareket eden firmamız, memnuniyetinizi referans sayıp, sizlere kesintisiz hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktadır...

Shop the latest and extensive range of Women;s Clothing online at Ezibuy AU. Fast delivery, plenty of sizes and great everyday deals.Browse online now.link